Hakkımızda

İRİS BİLGİSAYAR VE BÜRO MALZEMELERİ SAN.TİC.LTD.ŞTİ

 

İris Bilgisayar 01 Ağustos 2000 tarihinde bayi ve son kullanıcıya yönelik her türlü bilgisayar ürünlerinin satışı ve teknik servis hizmeti vermek amacıyla kurulmuştur. Şirketimiz kısa süre içerisinde sektördeki yerini almış, artan iş potansiyeli doğrultusunda 2002 yılından itibaren Mecidiyeköy’de mağaza olarak faaliyetine devam etmiştir. Ayrıca 2002 yılında TOSHIBA YETKİLİ SERVİS’liğini de alarak, teknik servis kolunu güçlendirmiştir. 2013 yılında, değişen Pazar koşulları nedeniyle, mağaza kısmını kapatıp, asıl yoğunlaştığı iş olan Kurumsal Satış tarafını güçlendirmeye yönelik çalışmalar yapmıştır ve KURUMSAL ÇÖZÜM ORTAĞI olarak sektördeki çalışmalarına devam etmektedir.

İris Bilgisayar, müşterilerinin talebi doğrultusunda Lenovo, HP ve Dell dışında diğer büyük markalarda da yazıcı, notebook-pc, server, yedek parça, sarf malzeme, yazılım, kablolama gibi diğer tüm ihtiyaçları da uygun fiyatlı ve kısa sürede temin edebilmektedir.

İris Bilgisayar, her geçen gün satış ve yatırımlarını artırarak müşterilerine geniş ürün portföyü sunmakta; Satış/Pazarlama, Teknik Servis, Teknik Destek, Proje bölümleriyle satışını yürüttüğü ürünlerin satış sonrası teknik servis hizmetlerine de aralıksız devam etmektedir.

Referanslar:

Microsoft Türkiye

Doğa Koleji Eğitim Kurumları

Fiba Holding

Polat Holding

Çalık Holding

Sony Eurasia

Koç Üniversitesi

Bosch

Sanovel

Thy habob

İş bankası

Halk bank

Kalkınma bankası

Bosch

Albaraka türk

Doğuş çay

Aydın üniversitesi

Ergo

İstanbul büyük şehir belediyesi

Milli saraylar daire başkanlığı

Asisist

Haribo

Emlak konut

Belbim

İgdaş

Devlet malzeme ofisi

Şekerbank

Alternetif bank